Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd., kooperatif ve ticari banka sentezi yapısı ile 1939’dan beri müşterilerine ve topluma hizmet vermektedir.

 

13 şubesi 2 yan kuruluşu ve ilerici programları olan bankamız her zaman eğitime, çevreye, spora, sanat ve kültürel faaliyetlere destek olmuştur. Tüm sponsorluk çalışmalarına devam etmenin yanı sıra Limasol Türk Kooperatif Bankası 2011 yılında kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları geliştiren ve uygulayan Kuzey Kıbrıs da bir ilk olan Limasol Sosyal Sorumluluk Co.‘ yu kurmuştur. Sosyal sorumluluk bilincini geliştirmiştir. Topluma artı değerler katmak için faaliyetler yapan ve kar amacı gütmeyen özerk bir kuruma dönüştürmüştür.

LTKB Ltd’in yan kuruluşu olan Limasol Sosyal Sorumluluk Co. nihai sonuca odaklı, dünyaya, topluma, artı değerler katacak, kalıcı faydalar sağlayacak bireylerin yetiştirilmesi için projeler üretmekte ve uygulamaktadır.

İçinde yaşadığımız toplum ve doğayı iyileştirmek için çevresel, kültürel ve sosyal gelişmeye destek olmayı hedefleyen Limasol Sosyal Sorumluluk Co. sürdürülebilir – daha iyi- bir yaşam ve dünya için çalışmaktadır.

Limasol Banking Academy de verilecek olan eğitimlerde bütünleşik kavramlar arasından sosyal sorumluluk kavramının kurumsallaşması ve yaygınlaşması için de programlar sunulacaktır.

Web: http://www.limasolssco.org.tr/
Youtube: http://www.youtube.com/LimasolSsco

 

“Bir kuruluşun sahip olduğu, yeri doldurulamaz tek sermaye insanlarının bilgi ve yeteneğidir.”

ANDREW CARNEGIE